• Genel Açıklamalar
  • Resimler
  • Döküman-Broşür

Vactor PlusVactor 2100 Plus performans ve operatör konforuna dayalı yeni teknolojisi ile kullanıma hazır.
Yeni Vactor 2100 Plus vakum performansı,operatör konforu ve kontrolü, hava yönlendirme,filtrasyon verimliliği ve yakıt verimliliği artırılmış olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı Kamyon konsepti ile kanalizayon içi kontrol sistemleri akış,basınç,sıcaklık değerlerini görmek , üfleyici ve yağ seviyesine bakmak,boşta ve açık vakum kabartma hatalarını gidermek gibi bir çok fonksiyon operatör iznine dahil edilmiştir.
Bakım İşletme Kolaylığı
Yeni nesil 2100 Plus serisinde işletme ve bakım maliyetleri aşağı seviyelere çekilmiş olup,daha fazla kablosuz teknoloji kullanılmıştır.
2100 Plus serisi makinelerde gürültü seviyesi de muadillerine göre çok düşük seviyelerdedir.
Yeni Nesil 2100 Plus serisinde günlük bakım daha da kolaylaştırılmış , su ve yağ kademeleri operatörün kolay erişebileceği noktalara konulmuştur.
Ayrıca Vakum performans arttırılmış ve yeni fan ve hava yönlendirme sistemi gerek ve çift kademeli fan yapılandırmaları gerekse tek kademeli vakum basıncı önemli ölçüde artış sağlamıştır
.
Geliştirilmiş yakıt verimliliği
Yeni Vactor 2100 Plus yakıt verimliliği önemli ölçüde artış olmuştur. Ön testlerde yakıt tüketiminde %30 azalma olmuştur.
Detaylar için Canlı Destek Canlı Destek İçin Tıklayınız. linkimizden ya da telefon ile şirket yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

2100plus_1
Image Detail
2100plus_br...
Image Detail
2100plus_br...
Image Detail